Antique Number of items: 92
2522840
11525
423
60000
Antique
Other collectibles
60 000 HUF
2605403
11526
423
26000
Antique
Other collectibles
Keleti Istennő szobor. Csont. jelzés nélkül XX. sz. eleje. / Oriental godess figure. Bone. 29 cm
26 000 HUF
2588024
11527
423
50000
Antique
Other collectibles
Jelzés nélkül: Magyar Királyi Légügyi Hivatal Tiszteletdíja 1939. Krómozott talpon, réz glóbusszal, tetején krómozott repülő. Apróbb lepattanásokkal, 14x10x26cm Magyar Királyi Légügyi Hivatal (LÜH, a Kereskedelmi Minisztérium V. Légiforgalmi szakosztálya) mely hivatalosan 1924. április 10-én kezdte meg működését, mint a légierő vezérkarának fedőszerve. A Vassel Károly vk. ezredes (azaz légügyi fő...
50 000 HUF
2688958
11528
423
60000
Antique
Other collectibles
60 000 HUF
2688956
11529
423
60000
Antique
Other collectibles
60 000 HUF
2692271
11530
423
60000
Antique
Other collectibles
60 000 HUF
2580910
11531
423
60000
Antique
Other collectibles
Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész. Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányaina...
60 000 HUF
2369549
11532
423
40000
Antique
Other collectibles
40 000 HUF
2620022
11533
423
15000
Antique
Other collectibles
WMF jelzett, Art Deco gyümölcskínáló, ón alj, üveg tál, kopott m: 30cm
15 000 HUF
2620538
11534
423
15000
Antique
Other collectibles
Argentor jelzett, szecessziós, talpas gyümölcskínáló, ezüstözött alpakka, hibátlan, m: 19cm
15 000 HUF
2657769
11535
423
Antique
Other collectibles
Munkácsy Mihály (1844-1900) után, Jelzés nélkül: Honfoglalás. 1930 körül. Réz dombormű, kopott, keretben, 13x,35 cm
18 000 HUF
2605410
11536
423
15000
Antique
Other collectibles
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035