12028. 423. Closed Online auction Flea Market
3 000 HUF
0 HUF
Gránit fűszeres fiókok, 6 db, hozzájuk tartozó, falra akasztható fa szekrényben. Jelzettek, mázrepedésekkel, lepattanásokkal, egy fiók erősebben sérült. Szekrény mérete: 25x16x13,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras