12556.
423. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal