Books: Architecture, Art

Number of items: 442

Lyka Károly: Kiskönyv a művészetről. Bp., 1904., Singer és Wolfner. Átkötött félvászon-kötésben.
16836.

1 200 HUF
3,11
3,43
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1976, Műszaki. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
16837.

1 200 HUF
3,11
3,43
Molnár Gyula: Az én vizuális nyelvem. Bp.,2008,Enciklopédia. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16838.

1 200 HUF
3,11
3,43
16839.

4 000 HUF
10,36
11,43
Derkovits Gyula emlékkiállítása (1894-1934). Gyula Derkovits Retrospective (1894-1934). Bp., 1965, Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán gyűrődéssel.
16840.

1 200 HUF
3,11
3,43
Palotay Gertrud: Erdély magyar népművészete. Officina Képeskönyvek. 25. Bp., 1944, Officina,33+3 p.+IV (színes képek) + 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel.
16841.

1 000 HUF
2,59
2,86
16842.

1 000 HUF
2,59
2,86
Gömör Béla: Újabb válogatás megjelent írásokból. A szerző, Gömör Béla által DEDIKÁLT példány. GMR Füzetek. [Bp.],2012., GMR Reklámügynökség Bt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16843.

2 000 HUF
5,18
5,71
Slézia József: Design évkönyv 2. hn., 2009., Designtrend Kft. Gazdag képanyagggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16844.

1 000 HUF
2,59
2,86
Julian Freeman: Kunst. München, 1999, Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16845.

1 600 HUF
4,15
4,57
Prém József: Képzőművészetek története. Az építés, szobrászat és képírás fejlődése a legrégibb időktől napjainkig, 154 ábrával. Pozsony-Bp., 1896., Stampfel Károly, (Pozsony, Eder István-ny.), XIV+2+192 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
16846.

1 800 HUF
4,66
5,14
A tér a szobrászatban. A szobrászat tere. A Magyar Szobrász Társaság és a Műcsarnok közös előadássorozatának dokumentációja. Szerk.: Bordács Andrea. Bp., 2005., Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
16847.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF