1 600 HUF
13
Arnau, Frank: Művészethamisítók - hamisítók művészete. Háromezer év a hamisított műalkotások történetéből. Ford.: D. Szemző Piroska. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kissé ázott, sérült kiadói papír védőborítóban.