1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Pátzay Pál: Alkotás és szemlélet. Bp., 1967, Magvető. Egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2250 példányban.