10 000 HUF
1934-1940 Magyar Szemle, 7+4 kötet: XX., XXII., XXIII., XXIX., XXXI., XXXIV., XXXVIII. köt. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. + XXV. köt., 1-4. sz. 1935. szeptember-december. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., Magyar Szemle Társaság (Athenaeum-ny.) Papírkötésben. Vegyes állapotban.