6 000 HUF
Róna Lajos: Harminc év az újságíró-pályán. Békében, háborúban, forradalomban. 1-3. köt. Bp., 1930., Szerzői,(Hungária-ny.) Kiadói félvászon-kötések, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet borítója kopott, foltos, a papír védőborítója szakadt, sérült, hiányos, és az I. kötet lapjai kissé foltosak, a másik két kötet papír védőborítója kissé kopott, a 2. kötet papír védőborítója kissé sérült.