17295. 423. Closed Online auction Books: Religion
1 600 HUF
0 HUF
A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor