5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Brück, Heinrich (1831-1903): A keresztény egyháztörténelem kézikönyve, 3 kötet: Dr. Brück Henrik: Egyháztörténelem. Akadémiai felolvasásokra és magánhasználatra. (I. időszak). Ford.: Zoványi Mihály. + A keresztény egyháztörténelem kézikönyve. II. időszak. Ford.: Zimándy Ignác. (Egybekötve). Bp., 1876-1877, Tettey Nándor és Társa, 354 p., (2)+VI p., 355-880 p. Sérült félvászon-kötésben, ragasztott gerinccel, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal, intézményi bélyegzőkkel. + A keresztény egyháztörténelem kézikönyve. III. időszak. Ford.: Zimándy Ignác. Bp., 1877, Tettey Nándor és Társa, V+447 p. Sérült kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.