1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Gulyás István: A XVII. század katolikus aszkétikus irodalma. Palaestra Calasanctiana (A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől) 26. sz. Bp., 1939, "Élet"-ny., 92+(4) p. Sérült kiadói papírkötés, a gerincen ragasztott, helyenként kissé sérült lapszélekkel, a borítón és a lapok egy részén sarokhiánnyal.