5 000 HUF
cca XVIII sz. vége / XIX. század eleje [Kuzmány, Karl: Praktische Theologie der Evangelischen Kirche. Aug. und Helvet. Confession. Erster Band: Lehrbuch des Kirchenrechts. Zweite Abtheilung: Urkundenbuch.] Kézzel másolt, latin nyelvű egyház mű részlete. Korabeli egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.