15054.
423. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai, 315+(2) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.