31161.
423. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem sérült díszdobozban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)