31208.
423. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Miletics Katalin Janka (1942-) 1983. "Az Iskoláért / Emlékül a 36. sz. Bokányi Dezső Ipari Szakmunkásképző Iskola átépítésében kifejtett tevékenységéért" kétoldalas öntött Br emlékplakett dísztokban (90mm) T:2 a tok kissé sérült