Reményi József (1887-1977) 1938. "IN MEMORIAM COMITIS CUNONIS DE KLEBELSBERG 1937 / FRANCISCO JOSEFINAE FACULTAS MEDICA UNIVERSITATIS" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalon "REMÉNYI JÓZSEF 1938. V. 20," gravírozással (90mm) T:1- patina
Reményi József (1887-1977) 1972. "Varannai Margit / TANTUM DE LECTATIONEM PATRI" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (82mm) T:2 patina, egy nagyobb kitörés
Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 1277-1977" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) + 1897. "A soproni M. Kir. Állami Főreáliskola Tornaversenye" kétoldalas bronz díjérem füllel (36mm) T:2,2- patina, ph, karc
Renner Kálmán (1927-1994) 1978. "Öntödei Vállalat Soproni Vasöntödéje / 45. Nemzetközi Öntőkongresszus - Budapest 78" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (82mm) T:1-
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." kétoldalas bronz emlékérem eredeti díszdobozában (69mm) T:1-
Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." bronze commemorative medallion in original case. Sign: Kálmán Renner (69mm) C:AU
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. "175 éves az Alma Mater - Sopron 1983." ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti díszdobozában (70mm) T:1- ph / Hungary 1983. "The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983." silver patinated bronze commemorative medallion in original case. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (70mm) C:AU edge error