11395. 423. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 800 HUF
0 HUF
3 db különféle porcelán kiöntő (Villeroy & Boch, Winterling, Colbitz). Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan/minimális kopással, m: 8-14 cm
Photo of the item taken by : tm