11165. 423. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
0 HUF
6 db Herendi kék Apponyi mintás, teáscsésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 14 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras