11263. 423. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
7 000 HUF
0 HUF
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm
Photo of the item taken by : nagy_andras