11396. 423. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
11
0 HUF
Vegyes porcelán tétel, 7db, részben jelzett: Zsolnay, Hollóházi, Herend, stb. Kopásnyomokkal, m: 2,5-9cm
Photo of the item taken by : nagy_andras