Number of items: 267
2691151
11164
423
Other collectibles
Herendi színes Waldstein mintás porcelán fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 26 cm
6 000 HUF
2688700
11165
423
Other collectibles
6 db Herendi kék Apponyi mintás, teáscsésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 14 cm
8 000 HUF
2688698
11166
423
Other collectibles
8 000 HUF
2688697
11167
423
Other collectibles
6 db Herendi kék Apponyi mintás, mokkás csésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
6 000 HUF
2686006
11168
423
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
12 000 HUF
2691144
11169
423
Other collectibles
Herendi Porcelángyár litofán emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm. / hold to light
4 000 HUF
2691336
11170
423
Other collectibles
Herendi apró kék mintás leveses tál, citromos fedélllel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm
8 000 HUF
2691281
11171
423
Other collectibles
Herendi nyeles kiöntő, rózsás fedéllel. Fehér mázas. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 19 cm
5 000 HUF
2691267
11172
423
Other collectibles
Herendi zöld tulipán mintás kávés kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20,5 cm
8 000 HUF
2691261
11173
423
Other collectibles
Herendi apró kék mintás teás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm
4 000 HUF
2693473
11174
423
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, talpán csorba, m: 13,5 cm
1 000 HUF
2693452
11175
423
Other collectibles
Herendi virág mintás fali váza, ragasztott, jelzett, m: 16cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m