Number of items: 267
2686299
11201
423
Other collectibles
Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 15 cm
10 000 HUF
2693483
11202
423
Other collectibles
Zsolnay Vízhordó nő, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, terv: Sinkó, m: 33 cm
8 000 HUF
2693456
11203
423
Other collectibles
Zsolnay furulyázó juhász figura. Kézzel festett, jelzett, furulyája sérült. m: 24,5 cm
1 000 HUF
2677179
11204
423
Other collectibles
Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm Tervező: Sinkó András
7 000 HUF
2690302
11205
423
Other collectibles
Zsolnay porcelán kacsapár, (tervezte: Sinkó András (1901-1976)), kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, m: 17 cm
3 000 HUF
2690299
11206
423
Other collectibles
Zsolnay fehér mázas olvasó kisfiú cicával, jelzett (Sinkó András (1901-1976)), kis mázhibákkal, lepattanásokkal, halvány jelzéssel, m: 19 cm
1 000 HUF
2688702
11207
423
14000
Other collectibles
14 000 HUF
2685994
11208
423
Other collectibles
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, sérült, m:11 cm
2 000 HUF
2618674
11209
423
Other collectibles
Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, kisebb ragasztásnyommal, m: 26 cm
8 000 HUF
2613771
11210
423
Other collectibles
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), minimális kopással, m: 30 cm
12 000 HUF
2693331
11211
423
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás teáskanna, cukordoboz és tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
10 000 HUF
2677177
11212
423
Other collectibles
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m