11678. 424. Closed Online auction Antique
5 000 HUF
0 HUF
Cca. 1920-1930 Emlékalbum. Versekkel, aforizmákkal, kézzel írt, hímzett selyem, sérült kötésben. Aranyozott szélű lapokkal. Első oldalon: Dr. Robelly Tiborné név.
Photo of the item taken by : pk