11706. 424. Closed Online auction Antique
8 000 HUF
21
0 HUF
Régi fa fali téka (szekrény), díszes fém veretekkel, belsejében polcokkal, sérült, kopott, foltos, 40,5×34,5x18 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras