8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Chevrolet Oldtimer autó, nagyméretű, modern nagyítású fotó, dekoratív, üvegezett fém keretben, hátoldalán jelzett (Photo by Desiderio, Volendam), külső méret: 82,5x65 cm