Frames Number of items: 21
2659719
12410
424
Frames
Other collectibles
Régi faképkeret, asztali kitámasztós, szép állapotban, 16x213 cm
2 000 HUF
2655244
12411
424
3200
Frames
Other collectibles
2 db préselt fa keret, üveg sérült, 49x39cm
3 200 HUF
2646259
12412
424
Frames
Other collectibles
Üvegezett faképkeret, sérülésekkel, benne Jean Clouet: Férfi portré nyomatával. 21x17 cm
1 000 HUF
2699201
12413
424
4400
Frames
Other collectibles
Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeret, alpesi tájat ábrázoló, 1900 körüli nyomattal, belső méret: 46x62 cm, látható méret: 44,5x60 cm
4 400 HUF
2699885
12414
424
Frames
Other collectibles
Dekoratív üvegezett fakeret nyomattal, belső méret: 50x40 cm
2 800 HUF
2699213
12415
424
Frames
Other collectibles
Szecessziós stílusú, nagyméretű, három részre osztott üvegezett, kissé kopott régi fakeret, nyomattal, belső méret: 42x42 (középső rész), 21,5x42,8 cm (két szélső része).
10 000 HUF
2699531
12416
424
Frames
Other collectibles
2 400 HUF
2699510
12417
424
Frames
Other collectibles
Dekoratív, régi, üvegezett ovális fa képkeret, Szent Pál hímzett szentképpel, kereten kisebb sérülésekkel, belső méret: 29x24,4 cm
3 000 HUF
2695196
12418
424
Frames
Other collectibles
Dekoratív, régi üvegezett ovális fakeret, aranyszínű paszpartuval, színezett zongoralecke vászonképpel (?). Hátoldalán Neustadtl Ernő képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. Belső méret kb. 8x13,4 cm
2 000 HUF
2563015
12419
424
Frames
Other collectibles
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 44,5x38cm
3 000 HUF
2695244
12420
424
Frames
Other collectibles
Petőfi Sándor 1848-ban (Barabás Miklós litográfiája után készült modern nyomat). Dekoratív, üvegezett fakeretben, kopott. 47,5x32,2 cm
4 000 HUF
2695202
12421
424
Frames
Other collectibles
Dekoratív, régebbi üvegezett, kissé sérült fakeret. Tájkép nyomattal (Dekoratíve Landschaften a Dekorative Vorbilder sorozatból, 1900 körül). Belső méret kb. 25x33 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035