12746.
424. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
1953 2db tervpályázat a Miskolci Irodaházra, déli homlokzat és főhomlokzat. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Feltekerve, kisebb törésnyomokkal. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 1:200. Lapméret: 41x131 cm