1989 4 db Borsod-Abaúj-Zemplén megye topográfiai térkép (Makkoshotyka, Háromhuta), egymással érintkezőek, 1 : 10.000, MÉM Földügyi és Térképészeti Hivatal, hajtva, 70x60 cm
1989-1990 4 db Borsod-Abaúj-Zemplén megye topográfiai térkép (Regéc, Fony, Nagyhuta, Telkibánya), egymással érintkezőek, 1 : 10.000, MÉM Földügyi és Térképészeti Hivatal, hajtva, 70x60 cm
1989 4 db Borsod-Abaúj-Zemplén megye topográfiai térkép (Nagyhuta, Pálháza, Mikóháza, Vágáshuta), egymással érintkezőek, 1 : 10.000, MÉM Földügyi és Térképészeti Hivatal, hajtva, 70x59 cm
1989-1990 4 db Borsod-Abaúj-Zemplén megye topográfiai térkép (Encs, Mád, Szerencs, Tokaj), egymással érintkezőek, 1 : 50.000, Magyar Honvédség Vezérkara, 48x47 cm
cca 1932 Pápa, Nyíregyháza, 2 db térkép, M. Kir. "Hadik András" 4. honvéd huszárezred pecséttel, hadgyakorlat ceruzás rajzaival, mindkettő sérült, egyik kettévált, 47x63 cm
1989-1993 4 db Borsod-Abaúj-Zemplén megye topográfiai térkép (Telkibánya, Kéked, Hidasnémeti), egymással érintkezőek, 1 : 10.000, MÉM Földügyi és Térképészeti Hivatal, hajtva, 70x60 cm
cca 1840 Wattignies térképe. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Paszpartuban. 20x26 cm / Map of Wattignies, engraving, in passepartout