Military Number of items: 118
2656346
13643
424
3200
Military
Other collectibles
cca 1917 Osztrák-magyar katonák fotója, több sapkajelvénnyel, 9x14 cm
3 200 HUF
2657094
13644
424
Military
Other collectibles
cca 1944 Magyar tüzér katonák, 88 mm-es Flak ágyúval, néhányuk utólángolástól óvó (nem rendszeresített) bőr sisakban, 6x9 cm
20 000 HUF
2674065
13645
424
Military
Other collectibles
1941 Alsózsuk (Észak-Erdély) a visszacsatolás idején, vasútállomás, személyzet (a falon Horthy Miklós képe), gőzmozdony, 4 db fotó, hátoldalukon feliratozva, ragasztásnyomokkal, 9x6 cm és 13,5x8,5 cm
2 400 HUF
2692912
13646
424
Military
Other collectibles
1930-as évekből 2 db nevesített huszár portré 13x9
2 600 HUF
2571953
13647
424
Military
Other collectibles
cca 1910-1960 4 db katonákat ábrázoló fotó, egy sérült
1 000 HUF
2658060
13648
424
Military
Other collectibles
cca 1920-35 Khirer Béla főhadnagy, korábban a 11. (1.) volt honvéd lovas tüzérezred katonája és Khirer Béla a feleségével, 2 db hátoldalán nevesített fotólap, utóbbi Regényi Fotószaküzlet Veszprém pecsétjével jelzett, 8,5x13 cm
1 000 HUF
2698747
13649
424
Military
Other collectibles
1914 Viribus Unitis I. világháborús katonai propaganda ezüst gyűrű, jelzett 3,64 g
5 000 HUF
2695662
13650
424
Military
Other collectibles
cca 1890 A Fiumei kikötő. Keményhátú fotó / Shipyard in Fiume photo 12x9 cm
3 000 HUF
2694928
13651
424
Military
Other collectibles
1914 Der Vőlkerkrieg 9 db felragasztható litografált képet (matricát) tartalmazó leporello Ferenc József és Vilmos császár arcképével. Kissé gyűrött papír borítóval 12x9 cm
6 000 HUF
2695573
13652
424
Military
Other collectibles
1916 SMS Kőrös, Kőrös-osztályú monitor, legénysége Fotólap, hátulja sérült / SMS Kőrös, Kőrös-class monitor mariners on the deck, photo postcard, backside is damaged
12 000 HUF
2695669
13653
424
Military
Other collectibles
cca 1900 Az SMS Maria Theresia k.u.k. hadihajó lithografált Liebig gyűjtőkártya 11x7 cm
2 400 HUF
2700984
13654
424
Military
Other collectibles
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035