cca 1944 Cegléd és Szolnok környékének térképe, US Army, Army Map Service (AMS) amerikai hadsereg térképészeti szolgálatának térképe, koordinátákkal, jó állapotban, 66x90 cm
1940-1944 Deutsche Heereskarte Osteuropa sorozatának 7db katonai térképe: Munkács, Kassa, Segesvár, Kimpolung, Krakkó, Debrecen, Lőcse, jó állapotban, különböző méretben
1910 Katonai iskolai tabló, rajta többek között Beregfy (Berger) Károly (1888-1946), a Szálasi kormány később kivégzett hadügyminisztere, valamint egy Cseng-In nevű kínai katona. Nagyméretű. sérült 29x39 cm
Beregfy (Berger) Károly (1888-1946), a Szálasi kormány később kivégzett hadügyminiszterének nagy méretű képe masszív bronz asztali képkeretben 17x24 cm Keret mérete 23x37 cm
Mórocz Lajos (1931-2017) politikus, vezérezredes, vezérkarifőnök-helyettes, az 5. hadsereg parancsnoka, kiképzési főcsoportfőnök, honvédelmi minisztériumi államtitkár, a hadtudomány doktorának teljes fotó és nyomtatvány hagyatéka. Több száz családi és hivatalos fotó, fotóalbum, klf alkalmakról, államfőkkel, kormányfőkkel (Kádár, Fidel Castro ,Göncz Árpád, stb.) valamint vállapjai, szalagsávjai, ál...