14867. 424. Closed Online auction Posters
5 000 HUF
45
0 HUF
Konecsni György (1908-1970): A felszabadult Budapest művészete, Magyar Nemzeti Galéria, 1960. Plakát, papír, ofszet, jelzett a plakáton, Offset Nyomda. 83x57,5 cm. Feltekerve, lap teteje sérült.
Photo of the item taken by : tm