800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
1876-1907 Irodalmi Értesítő, 3 db (II. évf 1-2. sz., XVI. évf. 3. sz.) Esztergom, Buzárovits Gusztáv könyv-, zene- és műkereskedése. Viseltes, sérült, foltos állapotban.