14602. 424. Closed Online auction Printed Materials
2 000 HUF
0 HUF
1919 Kassai Ujság. Politikai napilap. Szerk.: Köves Illés. LXXXI. évf. 192. sz., 1919. okt. 2., benne a kor híreivel: Megalakul a magyar szabadelvű blokk." (Lovászy-párt.), sérült, rossz állapotban, 4 p.
Photo of the item taken by : karap_norbert