800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
1943 Ranolder Hiradó, Jubileumi emlékkönyv, 1893-1943. X. évf., 1-3. sz., 1943. január-augusztus. Bp., Stephaneum-ny., 164 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Papírkötésben, kissé sérült, foltos, néhány lap kijár.