14728. 424. Closed Online auction Printed Materials
1 000 HUF
0 HUF
cca 1970 Árvák napja, írta: Török Sándor, rendezte: Szemes Mihály. Forgatókönyv, gépirat. Mafilm IV. Játékfilmstudió, (2)+167 p. Egészvászon-kötésben, a borító kissé sérült, foltos.
Photo of the item taken by : tg