1986 Peugeot versenykerékpár katalógus, svéd nyelvű, színes fotókkal illusztrált, kissé kopott, 12 p. / Peugeot racing bicycles, illustrated catalogue, Swedish language
1987 Rolling Stone, The Twentieth Anniversary. Interviews with Bob Dylan, Bruce Springsteen, Paul McCartney, Mick Jagger, etc. Issue 512. Angol nyelven, számos fotóval illusztrálva, hirdetésekkel. Kiadói papírkötésben.
1989 Magyar Nemzet LII évf. 1989. jún. 17. "Őrizzétek meg a forradalom vívmányait..., állítsátok helyre a bizalmat." Emelkedett gyásszal búcsúzott az ország 1956 vértanúitól, hiányos, 8 p.
1989 Magyar Nemzet LII. évf. 248. sz., 1989. okt. 21. "Október 23-a a Magyar Köztársaság kikiáltásának a napja, a nemzeti megbékélés jelképe." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum, 16 p.
1989 Magyar Nemzet LII. évf. 246. sz., 1989. okt. 1.: "Az Országgyűlés kimondta a pártállam trónfosztását." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum, 12 p.
1989 Magyar Nemzet LII. évf. 250. sz., 1989. okt. 24.: "Kikiáltották a Magyar Köztársaságot. Százezrek éltették a nemzet szabadságvágyát." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum, 16 p.
1989 Magyar Nemzet LII. évf. 303. sz., 1989. dec. 27. "Világszerte mérlegelik a Ceausescu házaspár gyors kivégzésének körülményeit." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum,8 p.