1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Adolf Rosenberg: Teniers der Jüngere. Künstler-Monographien VIII. Bielefeld-Leipzig, 1895, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval.