4 000 HUF
Bachmann Károly: Az olajfestészet. Gyakorlati útmutató kezdő festők és műkedvelők számára. Bp.,(1913), Kreutle Ferenc Festékkereskedése, (Turul-ny.), 117+1+10 (Korabeli reklámok) p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés.