1 200 HUF
Bényi László - B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Számos fekete-fehér, és egy szÃnes képtáblával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borÃtóval. Megjelent 3000 példányban.