3 400 HUF
Gerle János - Kovács Attila - Makovecz Imre: A századforduló magyar építészete. Békéscsaba, 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó, 287 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadó kissé szakadt, kopott papír védőborítóval, foltos lapélekkel.