1 000 HUF
Harmincöt év. Harmincöt művész. Szerk.: Aradi Nóra. Bp., 1980., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Anna Margit, Bálint Endre, Barcsay Jenő, Borsos Miklós, Deim Pál, Gádor István, Hincz Gyula, Kokas Ignác, Kondor Béla, Kovács Margit, Martyn Ferenc, Würz Ádám és mások. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, hiányzó címlappal, egy kijáró lappal.