17090. 424. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 000 HUF
0 HUF
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948, Új Idők (Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 173+2 p. Fekete-fehér és 3 színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor