2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Mezei József: Balogh Péter. A művész, Balogh Péter (1920-1994) romániai magyar szobrászművész, a Nagybányai Művésztelep egykori növendéke által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp., 1976., Kriterion. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban