1 400 HUF
27
Művészeti Lexikon I-II. köt. Szerk.: Éber László. Társszerkesztő: Gombosi György. Építészet, szobrászat, festészet, iparművészet. Bp., 1935, Győző Andor. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel.