2 400 HUF
S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.