3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Thérése de Dillmont: Enczyklopaedia:a női kézimunkák ismerettára. Fordította: Székelyné Krengel Irma. Dornach,é.n.[1897], Szerzői kiadás, [Mülhausen, Textil-ipar Rt.-ny.],2+598+14 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, felül aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal és előzéklappal, meg címlappal.