Adolf Rosenberg: Teniers der Jüngere. Künstler-Monographien VIII. Bielefeld-Leipzig, 1895, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval.
Artner Tivadar: Ló és lovas a művészetben. Bp.,1982,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Domanovszky György: Kántor Sándor. A népművészet mesterei 1. Bp., 1977, Népi iparművészeti Tanács . Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Gottfried Semper: Tudomány, ipar, művészet. Valamint egyéb írások, az építészetről, az iparművészetről és a művészeti oktatásról. Szerk.: Hans M. Wingler. Fordította: Zádor Anna. Bp.,1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Walther Gensel: Millet und Rousseau. [Jean Francois Millet, P. E. Théodore Rousseau.] Künstler-Monographien LVII. Bielefeld-Leipzig, 1902, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói foltos, sérült kartontokban, de a kartontokot leszámítva, egyébként jó állapotban.
Kortárs képzőművészet. Válogatás a Ludwig Múzeum, Budapest és a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményéből. Bp.,1991, MNG-Ludwig Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés
Mutató nélkül. Gróf Ferenc kiállítása a Kiscelli Múzeumban. Szerk.: Róka Enikő. Bp., 2016., BTM Kiscelli Múzeum - Fővárosi Képtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Vegyes nyomtatvány tétel, művészeti és történeti témában,5 db: Belvedere Műkereskedelmi és Művészeti folyóirat II/1990/3.; 1996 Új Művészet VII. évf. 10. sz.; Gyűjtők. 2001/3-4. Sinkó Katalin: Árpád versus Saint István. Angol nyelven. Különlenyomat.; Vadas Ferenc: Az Eötvös utcai épület története I. Különlenyomat;
Ócsai Károly szobrász. Szerk.: Neducza Náda. Bp., 1999, Vigadó Galéria. Fekete-fehér illusztrációkkal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.