Brigit Poppe: "Ich bin Ich." Die Frauen des Blauen Reiter. Bonn, 2011., Dumont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Wehner Tibor: Wagner Nándor. A filozófus szobrász. / The philosopher sculptor. 1922 - 1997. Wagner Nándor özvegyének ajándékozási soraival. Bp., 2006., Holnap. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lengyel Lajos könyvtervező, fotográfus, oktató és humanista. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. Bp., 1995., Kossuth. Benne: Szántó Tibor, Haiman György, Kass János, P. Brestyánszky Ilona írásaival. Kiadói kartonált papírkötés.
2007 Mai Manó Ház naptár 2007. Bp., 2006., Magyar Fotográfusok Háza. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, rajta Járai Rudolf, Hevesy Iván, Escher Károly, Vadas Ernő, Kálmán Kata, Angelo, Berekméri Zoltán, André Kertész, Reismann János, Kovács István Károly, Pentl Lajos, Pécsi József, Marjovszki Béla, Szöllősy Kálmán, Máté Olga, Vydareny Iván. Lőrinczy György, Berendi Ferenc, Rédner Márta, Robert Cap...
Sz. Kürti Katalin: Munkácsy Mihály élete és kultusza. Békéscsaba, 2004., Munkácsy Mihály Múzeum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Magyar, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötés. + A szerző, Sz. Kürti Katalin (1940-) művészettörténész, művészeti író üdvözlő soraival egy képeslapon.
1997 Magyar Műhely 36. évfolyam 102. szám, 1997 tavasz. Szerk.: Kovács Zsolt, L Simon László, Sőrés Zsolt. Fekete-fehér képanyaggal, Artpool-vonaljeggyel melléklettel (Galántai György: Buszjegy fluxusjáratokra.) Kiadói papírkötés, a 42/43. oldalak között kissé sérült kötéssel.