Művészek és műtermek. Tanulmánykötet és katalógus a Budapest, a művészek városa c. kiállításhoz. Szerk.: Hadik András, Radványi Orsolya. Bp., 2002., Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Bp., (2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban, kissé szakadt zsugorfóliában.
Spoerri, Daniel: Sztuka wyjeta z codziennosci. Art Taken Out of the Ordinary. Kraków, 2016, MOCAK. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Lengyel és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Lóska Lajos: Karctű és monitor. A magyar sokszorosított grafika 1945-2010. The transfiguration of Hungarian graphic art. Mass-produced works 1945-2010. A szerző, Lóska Lajos (1951-) művészettörténész által Sümegi György (1947-) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Magyar Művészeti Akadémia. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Bajkay Éva, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, Tímár Árpád (szerk.): Mattis Teutsch és a Der Blaue Reiter. Bp./Miskolc, 2001, Missionart Galéria. 483p. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés.
Emö Simonyi. Papierskulpturen. Papírszobrok. Paper sculptures. Plastiche in carta. Bp.-Rosenheim, 1999, Kunstverein Rosenheim - Budapest Galéria. Német, magyar, angol és olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban.
H. Kolba Judit: Egyházak kincsei Magyarországon. Hapák József fotóival. Bp., 2008, Kossuth. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Thérése de Dillmont: Enczyklopaedia:a női kézimunkák ismerettára. Fordította: Székelyné Krengel Irma. Dornach,é.n.[1897], Szerzői kiadás, [Mülhausen, Textil-ipar Rt.-ny.],2+598+14 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, felül aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal és előzéklappal, meg címlappal.
Gál András: Who's Afraid of Yellow... Monochrome Paintings. Bp., 2013, B55 Kortárs Galéria, 60 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző, Gál András festőművész által DEDIKÁLT példány. + A berlini Mies van der Rohe-Haus kortárs művészeti kiállításának meghívója (a művészek között Gál András)
1914 Díszítő Művészet. I. évf. 1. sz. (Szerk. Czakó Elemér.) Bp., Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, 8+20+8 p. Benne más újságokból származó illusztrációkkal, táblákkal, 11 db. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos, részben hiányos borítóval, hiányos(!, "8+28+8 p.+ 8 t." lenne teljes! ), a lapszéleken kis foltokkal, kis sérülésnyomokkal.