Books: Architecture, Art Number of items: 338
2699203
16630
424
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Horváth Márton: 111 Haiku 11 Macuo Basó magyarítás és 44 üveg. Sümeg, 2008., Sümeg Város Polgármesteri Hivatala. Gazdag képanyaggal illusztrált, különféle üveg műtárgyakról. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés, aranyozott lapélekkel.
1 400 HUF
2695721
16631
424
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Balázs Béla: Filmkultúra. (A film művészetfilozófiája). (Bp., 1948), Szikra. Első kiadás. Sérült kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, hiányzó címlappal.
2701861
16632
424
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Macalik Alfréd festőművész 50. évi retrospektív-jubiláris képkiállítása. Macalik Alfréd (1888-1979) által Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor, a Magyar Nemzeti Galéria Restaurátori Osztályának vezetője részére dedikált példány. Nagyvárad, 1961, k.n. Magyar és román nyelvű kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2670368
16633
424
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gobbi Hilda: Közben... Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2657077
16634
424
11000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gross Arnold. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Sinóros Szabó Katalin, Pécs, 1999, Molnár Nyomda és Kiadó, kiadói papírkötésben
11 000 HUF
2656383
16635
424
15000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gross Arnold. Bevezető tanulmányt írta: Nagy Ádám. Szeged, é. n., Szegedi ReProStudio, számozott (296.), kiadói egészvászon kötésben, az alkotó által DEDIKÁLT példány
15 000 HUF
2640842
16636
424
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Érzés. Újhelyi István fotókiállítása Akt fotó kiállítási katalógus Engi László fotósnak dedikálva. Bp., 1984.
2 400 HUF
2671660
16637
424
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Csak képek (fotóművészet), 3 kötet: Reismann János; Schäffer Zsuzsa; Krajcsó László. Bp., 2004, Városháza. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban.
2644066
16638
424
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1978 Munkácsy Díjasaink 1978: Csavlek András festőművész Janzer Frigyes szobrászművész kiállítása, a művekről készült reprodukciók mappában, 18 db fekete-fehér képpel 2658119
16639
424
Books: Architecture, Art
Other collectibles
H. Szabó Lajos: Fába faragott művészet. Nyulasi József fafaragó művész élete és munkássága. Pápa, 2002, Nyulasi József, 68 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2616040
16640
424
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magyar székesegyházak. Szerk.: Éri István. Bp.,1989, Tájak-Korok-Múzeumok. Kiadói kartonált papírkötés.
2681870
16641
424
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ortutay Gyula: A nép művészete. Bp., 1981., Gondolat. Kiadói egészvászon, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035